Menu

Zasady rejestracji i uczestnictwa

1Na naszej stronie internetowej wypełniasz formularz rejestracyjny podając swoje dane. Zapoznajesz się z testem medycznym, gdzie znajdziesz informacje ważne dla Twojego zdrowia. Wybierasz także odpowiedni rozmiar koszulki startowej.

2Podczas rejestracji automatycznie tworzone jest konto użytkownika. Dzięki niemu możesz sprawdzić stan płatności oraz zmienić niektóre dane. Z jednego konta możesz zarejestrować nieograniczoną ilość uczestników - zaproś do biegu także swoich bliskich.

3Uiszczasz podaną na stronie opłatę startową w wysokości 99 złotych wybranym przez siebie kanałem płatniczym. Masz do wyboru płatność kartą lub przelewem. Kwota opłaty startowej pokrywa wyłącznie udział w biegu, bez kosztów podróży i zakwaterowania.

4W zależność od Twojego wyboru, księgowanie opłaty startowej może potrwać od kilku minut do kilku dni. Gdy to już się stanie, jesteś pełnoprawnym uczestnikiem Biegu na Monte Cassino 2014. Na emaila otrzymasz odpowiednie powiadomienie.

5Przed wyjazdem do Monte Cassino udajesz się na badania lekarskie i wypełniasz "Certyfikat medyczny". Dokument jest niezbędny do udziału w imprezach sportowych organizowanych na terenie Włoch. Jest to bardzo ważne dla Twojego zdrowia.

6Przed biegiem odbierasz pakiet startowy zawierający okolicznościową koszulkę. Pamiętaj, żeby mieć przy sobie potwierdzenie rejestracji. Możesz je wydrukować bezpośrednio ze swojego konta.

Organizatorzy

Sponsor

PKN Orlen

Lycamobile

Małopolska

Patronat honorowy

Instytut Pamięci Narodowej

PZLA

Strategiczny partner medialny

Polska Agencja Prasowa

Patroni medialni

Bieganie.pl

Runner's World

Maratończyk.pl

Partnerzy włoscy

Dane kontaktowe

  • KB Sporting Międzyzdroje
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FB/BiegMonteCassino
  • tel +48 (22) 622 9110 wew. 115
  • fax +48 (22) 622 9110 wew. 115