Menu

Pakiet startowy

Na uczestników "Biegu na Monte Cassino" czeka atrakcyjny pakiet startowy.

Koszulka

Podstawowym elementem pakietu startowego jest okolicznościowa koszulka techniczna, wykonana z najwyższej jakości materiałów, przeznaczonych do uprawiana sportu. Odpowiedni rozmiar i rodzaj koszulki (damska lub męska) wybierasz podczas rejestracji. Pamiętaj, że preferowane rozmiary koszulek będą wydawane zgodnie z kolejnością rejestracji. W przypadku braku żądanego rozmiaru wydany będzie rozmiar najbliższy określonemu podczas rejestracji.

Poniżej prezentujemy wzór koszulki, którą otrzyma każdy uczestnik Biegu na Monte Cassino.

Koszulke Bieg na Monte Cassino

Co w pakiecie startowym?

Oprócz koszulki w pakiecie znajdziesz także broszurę informacyjną o imprezie oraz upominki od naszych sponsorów i partnerów. Ponadto w pakiecie startowym otrzymasz specjalne wydanie gry edukacyjnej "Znaj Znak – Monte Cassino" przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej.

Odbiór pakietów startowych

Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniach: 16 maja 2014r. w godzinach 12:00 – 20:00 oraz 17 maja 2014r. w godzinach 10:00 – 16:00 biurze zawodów w Teatrze Manzoni, Plac Diamare, Cassino (Włochy).

Pamiętaj!

Warunkiem otrzymania i odbioru pakietu startowego jest: wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej, dokonanie opłaty startowej w kwocie 99 złotych oraz okazanie ważnego certyfikatu medycznego w momencie odbioru pakietu startowego we Włoszech.

 

Organizatorzy

Sponsor

PKN Orlen

Lycamobile

Małopolska

Patronat honorowy

Instytut Pamięci Narodowej

PZLA

Strategiczny partner medialny

Polska Agencja Prasowa

Patroni medialni

Bieganie.pl

Runner's World

Maratończyk.pl

Partnerzy włoscy

Dane kontaktowe

  • KB Sporting Międzyzdroje
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FB/BiegMonteCassino
  • tel +48 (22) 622 9110 wew. 115
  • fax +48 (22) 622 9110 wew. 115