Menu

Rejestracja do biegu zakończona

Informujemy, że rejestracja do Biegu na Monte Cassino została oficjalnie zakończona. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy razem z nami zdecydowali się w ten wyjątkowy sposób uczcić pamięć polskich bohaterów walczących przed 70 laty w bitwie o Monte Cassino. Łącznie na starcie stanie 2014 osób z Polski, Włoch i kilkunastu innych krajów.

Przed wyjazdem do Włoch pamiętajcie, aby zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz certyfikat medyczny, którego posiadanie jest niezbędne do wzięcia udziału w biegu.

Należy posiadać ze sobą także wydrukowane potwierdzenie rejestracji, które jest dostępne po zalogowaniu na KONTO. Potwierdzenie rejestracji będzie można wydrukować także na miejscu - w biurze zawodów w Cassino (Teatr Manzoni na Placu Diamare).

Pakiety startowe będą wydawane w biurze zawodów 16 maja w godz. 12-20 oraz 17 maja w godz. 10-16. Bieg odbędzie się 17 maja o godz. 17:00 w Cassino (Plac Diaz).

Do zobaczenia we Włoszech!

Organizatorzy

Sponsor

PKN Orlen

Lycamobile

Małopolska

Patronat honorowy

Instytut Pamięci Narodowej

PZLA

Strategiczny partner medialny

Polska Agencja Prasowa

Patroni medialni

Bieganie.pl

Runner's World

Maratończyk.pl

Partnerzy włoscy

Dane kontaktowe

  • KB Sporting Międzyzdroje
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FB/BiegMonteCassino
  • tel +48 (22) 622 9110 wew. 115
  • fax +48 (22) 622 9110 wew. 115